Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Music to Connect: Burçak

Event Navigation

Burçak 26 Ekim’de İstanbul’da Peyote Nevizade Sahnesinde

Ödüllü Hollandalı-Türk müzisyen Burçak, Hollandalı müzisyenlerden oluşan orkestrası ile 26 Ekim 2017, Perşembe akşamı İstanbul, Peyote Nevizade sahnesinde olacak. Konser, yeni bir kültür ve sosyal iletişim ağı projesi olarak geliştirilen “Music to Connect” kapsamında gerçekleşiyor. Türkiye’deki Hollanda Kültür Ataşeliği’nin desteğini de alan projenin ana platformu “music to connect” facebook grubu.

Hollanda’da doğup büyüyen Burçak pop-rock tarzını oryantal melodiler ile birleştirdiği yüksek enerjili müziği ile ön plana çıkıyor. Single çalışmaları geçen yıldan beri Sony Müzik Türkiye tarafından yayınlanıyor. Velvet Monk adlı grubu Hollanda’nın Overijsel bölgesinin en iyi müzik grubu seçildi ve Pop Prijs ödülünü
kazandı. Burçak yakın zamanda popüler single çalışmalarının remixlerinden oluşan bir derleme yayınladı.
Eskişehir ve Ankara konserlerinin ardından İstanbul’a gelen Burçak “music to connect” facebook grubunun da öncülerinden olacak. Genç müzisyen ayrıca üç şehirde de üniversitelerin müzik topluluklarının üyeleri ile bir araya gelecek. Karşılıklı etkileşim ortamı yaratması arzu edilen sohbetler bireysel ifade ve sanatsal özgürlük temalarına odaklanacak.

Daha fazla bilgi için:
https://www.facebook.com/groups/119504178715724/

book a table

Details

Date:
26 October 2017
Time:
22:00 - 23:30
Istanbul, Turkey 34435
Kameriye Sokak No: 4 Balıkpazarı Beyoğlu
Phone: 212-251-4398