Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Discoteca Turistique

İlk kez dinleyeceğiniz dans parçalarını günümüze uygun şekilde harmanlayan Meriç, disco, funk, synth seçkisiyle yerinizde duramayacağınız, keyifli bir gecenin açılışını yapacak. Hemen ardından house ve türlerinden oluşan, sürprizlerle dolu set’iyle DJ Style-Ist 3 Mayıs Cuma gecesi Peyote zemin kat sahnesini “turistik diskotek”e çevirerek size kapanışa kadar dans vadediyor!

MERİÇ

İstanbul yeraltı sahnesinde gelişen Neon Vice, Radio Zula gibi elektronik müzik oluşumlarına doğrudan katkıda bulunan Meriç, beğeni toplayan editleri ve son 40 yıl içinde üretilen, yüksek kaliteli dans parçalarını günümüze uygun bir şekilde harmanlıyor.

https://soundcloud.com/mericbros

DJ STYLE-IST

Çocukluk yıllarından itibaren sahip olduğu müzik tutkusu doğrultusunda 1998’den bu yana profesyonel olarak müzikle uğraşan STYLE-IST, müzik hayatına Açık Radyo’da başladı.
Uzun süre Pozitif / Babylon için müzik direktörlüğü ve DJ’lik yaptı; New York ve Amsterdam’da performanslar gerçekleştirdi. Babylon’da çalıştığı yıllar içinde “Music is Hot”, “Music is Passion” ve “Music is Love” albümlerine imza attı.

Radyo deneyimi daha sonraları, halen Türkiye’deki önemli dans ve elektronik müzik kanalları olan FG 93.7 ve Dinamo 103.8’de gerçekleştirdiği farklı programlarla devam etti. Halen Lounge FM 96.0’da cuma geceleri 23:00’de chilwave, slowmodisco, downtempo tarzındaki seçkileri ile müzikseverlerle buluşuyor.

Değişik türler arasında bağımsız bir çizgi izleyen STYLE-IST, eklektik veya freestyle şeklinde tanımlanabilecek tarzını downtempo, dub, abstract hip-hop, electro, breakbeat ve drum’n bass’e dek uzanan ve her dönem yenilik sunan arşivine ve elektronik müzik, caz, funk, hip-hop ve komşu müzikler arasında tür ayrımı yapmamasına borçlu. Çok yakında ise “Oops!radio” ismini verdiği eklektik web radyosunu açıyor.

Kulüp performanslarında house ve türlerine ağırlık veren STYLE-IST, electro tınılar, 80’lerin klasikleri ve mash up parçalarla şaşırtıcı sürprizler yapmayı da ihmal etmiyor.

https://soundcloud.com/styleist

book a table

Details

Date:
3 May
Time:
22:00 - 23:30
Istanbul, Turkey 34435
Kameriye Sokak No: 4 Balıkpazarı Beyoğlu
Phone: 212-251-4398