Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Konnect Records Showcase

17 Mayıs Cuma gecesi “Konnect Records Showcase” ile Archie Allen ve Mattone, Peyote zemin katta house ve türlerinden oluşan seçkileriyle sizi dansa çağırıyor!

ARCHIE ALLEN

Archie Allen 2010 yılında techno ve house müzik tarzları ile tanışarak kendisini dans pistlerinde buldu. İstanbul’un önemli gece mekanlarında bir çok önemli yerli ve yabancı DJ’leri dinleme fırsatı oldu. Müzik anlayışını her gecen gün daha da çok geliştirdi ve dinleyici olarak kalmak istemeyip bu işin içinde olmaya karar verdi. Tanıştığı DJ ve prodüktörlerin destegini alarak kısa sürede çok yol kat etti hem DJ hemde prodüksiyon alanlarında kendisini geliştirdi. Kloster, Topless, Cue İstiklal, Roxy, Kiki, Peyote, Kasette, Pixel Ankara, Kite Ankara, 1888 İzmir, Riders Alaçatı, Into the woods gibi çeşitli mekanlarda ve festivallerde yerli ve yabancı bir çok sanatçı ile aynı kabini paylaştı. Setlerinde techno, house, minimal gibi ağırlıklı bir seçki sunuyor.

https://www.facebook.com/ArchieAllennOfficial
https://soundcloud.com/archieallen
https://www.beatport.com/artist/archie-allen/711802

MATTONE

Mattone müzik hayatına 1998’lerin başlarında rock müziği ile başladı. Grupla birçok organizasyon, festival ve etkinliklerde sahne aldı. Müziğe olan ilgisi diğer müzikal tarzlara olan bakış açısını olumlu yönde etkiledi ve müzik hayatının rock müzik ile sınırlı kalmaması gerektiğine karar verdi. Yeni müzik trendlerini takip ederek elektronik müziğe yöneldi. Müzik yeteneklerini güçlendirmeye ve elektronik müzikte daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde ilerlemek için SAE Institute Performance DJ Programına katılmaya karar verdi. Elektronik müzik endüstrisinin önde gelen DJ’lerinden eğitim aldı. Sertifika programını tamamladıktan sonra, ulusal alanda çeşitli organizasyonlarda yer almakta ve prodüksiyona önem vermektedir. Mattone her zaman insanları gece dans ederken gerçek duyguları hissettiren heyecan verici müzikal yolculuklara sürüklemektedir.

https://www.facebook.com/MattoneOfficial
https://soundcloud.com/mattone_official
https://www.beatport.com/artist/mattone/618414

book a table

Details

Date:
17 May 2019
Time:
22:00 - 23:30
Istanbul, Turkey 34435
Kameriye Sokak No: 4 Balıkpazarı Beyoğlu
Phone: 212-251-4398