Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Sonza/Metaforesk

Metaforesk

İstanbullu prodüktör ilk olarak 2015 yılında deneysel ve ambient çalışmalarıyla müzik yaşamına başladı. Her daim kirli ve gizemli soundları heyecan verici bulan prodüktörün tarzı bir iki yıl içerisinde Minimal endüstriyel techno janrına evrildi. 2018 yılında Poolside X etiketiyle ilk Ep’i Pitch Angle’ı daha sonra 2019 yılında da Concept of Soul’u yayınladı. Sonrasında Monk, Kiki ve Peyote kabinlerinde prodüksiyonlarını dinleyiciyle paylaştı. Prodüktör Bu akşam Peyote zeminde ikinci kez underground fx ler, vurucu kickler, yer yer melodik kordları ve kulağımıza değecek vokal fx lerini içeren prodüksiyonlarından ve süpriz seçkilerinden oluşan yeni setini bizlerle paylaşacak.

Producer who based from istanbul first time began her music career in 2015 with her experimental and ambient works.Which she always liked and found the creepy dirty and mysterious sounds exciting. İn a few years her genre evolved into Minimal industrial techno. Reached in 2018 she released her first techno EP named ‘Pitch Angle’ After in 2019 her second EP named ‘Concept of Soul’ from Poolside X label. After that she shared her productions with the audience first time at the Monk, Kiki and Peyote cabins. This night the producer will share us her second new set at the Peyote floor the tracks includes with underground fxs, stabbing chords,pumping kicks and groovy minimal sounds .

https://www.beatport.com/artist/metaforesk/709219
https://soundcloud.com/metaforesk
https://www.facebook.com/metaforesk/
https://www.instagram.com/metaforesk/

Sonza

Gerçek ismi ile Mustafa Özdemir. 2002’de dj performans sergilediği anda başlayan müzik yolculuğunu producer, bass guitarist, keyboardist ve turntablist teknikleri ile geliştirdi. MIAM Sound Engineering & Design Master/YL okudu. Sahnede synthesizer’lar ve drum machine’ler ile çeşitlendirdiği şovlarını genre kalıplarından sıyrılarak turntablism bilinci ile İstanbul Underground kültürün bir parçası oldu.

http://www.soundcloud.com/sonzaman
http://twitter.com/sonzaman
http://instagram.com/sonza_man

book a table

Details

Date:
20 March
Time:
22:00 - 23:30
Istanbul, Turkey 34435
Kameriye Sokak No: 4 Balıkpazarı Beyoğlu
Phone: 212-251-4398