Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Unmanipulated Vision

DJ’liğe başladıklarından beri çeşitli kulüp ve festivallerde yer almış Violations Radio ve hemen ardından Tufan Evren gece boyunca sürprizlere açık, birçok farklı tarzı barındıran “manipüle edilemeyen” set’leriyle 4 Mayıs Cumartesi günü Peyote zemin kat sahnesinde!

VIOLATIONS RADIO

2013’den bu yana DJ’lik yapan Violations Radio, Mini Müzikhol, Cue ve Kiki gibi şehrin sevilen kulüplerinin yanı sıra, Zurichli bir festival oluşumu olan Les Belles De Nuit’in davetiyle Zurich’teki sayılı klüplerden Kauz’da müzik çaldı ve festivalin Mini Müzikhol’de gerçekleşen İstanbul ayağında line up’da yer aldı. 2015’den beri İstanbul Rooftop Festival ve Chill Out Festival gibi güçlü lokal organizasyonların DJ kadrolarında bulunuyor ve Lounge Fm’de her hafta yayınlanan ‘Quantum Drive’ adlı programında dark wave’den new age’e, krautrock’dan ghetto house’a geniş bir janra aralığında, spesifik seçkiler servis ediyor. Kulüp performanslarında ağırlıklı olarak elektronik alt yapılı parçalar ile dansın kendine dönen halinde, kalabalığın iradesiyle şekillenen kolektif bir ritm yakalamayı araştırıyor.

https://soundcloud.com/violationsradio
https://www.facebook.com/violationsradio
https://www.instagram.com/violations___

TUFAN EVREN

Marmaris Alt Kültür Sanat ve Müzik 62 St, Külah Karaköy ve C46 Rumelihan’ın kurucu üyelerinden. Çocuk yaşlarından itibaren rock, jazz ve elektronik müzikle beslenmesinin yanında underground sanat ve müziğe her zaman ilgi duydu. Dünyanın en iyi bar & lounge’ ı seçilen Contemporary Japanese Rest Zuma Dubai’de 4 yıl Resident DJ olarak görev aldı. Şimdilerde ise DJ’liğe ve aynı zamanda etkinlik organizasyonlarına devam ediyor.

https://soundcloud.com/tufanevren
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002376175753
https://www.instagram.com/tufanevren

book a table

Details

Date:
4 May 2019
Time:
22:00 - 23:30
Istanbul, Turkey 34435
Kameriye Sokak No: 4 Balıkpazarı Beyoğlu
Phone: 212-251-4398